Fotografie


Fotografická agentura ArchArt zhotovuje pro své zákazníky fotografie na zakázku, reprodukční práva poskytujeme i na fotografie z našeho bohatého archivu.

Fotografie na zakázku

Specializujeme se na profesionální fotografie běžné i průmyslové architektury a snímky z oboru interiérového designu – prvotřídní kvalitu snímků zajišťuje snímání nejmodernější digitální technikou, případně velkoformátovým přístrojem na svitkový nebo plochý diapozitivní film až do formátu 4x5 palců.

Rovněž Vám nabízíme zhotovení fotografií pro jakoukoli reklamní či propagační potřebu, ateliérové snímky produktů Vaší firmy ve vlastním studiu v Praze 9, oficiální nebo reportážní portréty členů správních rad či představenstev pro použití například ve výročních zprávách, letecké snímky atd. Jsme připraveni vyhovět i náročným zájemcům o reportážní zachycení určitých témat. Umělci, sběratelé, muzea či antikváři mohou využít našich zkušeností při zhotovování reprodukcí uměleckých děl a sbírkových předmětů.

Fotografie z archivu

V našem bohatém, neustále doplňovaném a aktualizovaném místopisném a krajinářském archivu lze najít řadu snímků měst, obcí, kostelů a chrámů, hradů, zámků, přírodních scenérií, krajinných detailů, ale i soubory fotografií na nejrůznější témata, například staré hasičské stříkačky, lidové betlémy ze všech nejdůležitějších českých oblastí betlémářské tvorby atd.

 

Pro zájemce o dění na české fotografické scéně provozujeme již téměř dvacet let databázi fotografických výstav, která obsahuje přes 23 000 záznamů o výstavách, je v ní zaregistrováno přes 4700 výstavních síní a skoro 9000 autorů. Tato databáze je dostupná na adrese fotomonitor.archart.cz.

 © 1998–2020


KONTAKTY
PhDr. Lubomír Synek
Žandovská 306
190 00 Praha 9
E-mail: archart@archart.cz
Tel. 286 881 187, 603 717 143